top of page
Kontemplować w pracy

Content writer medyczny - FAQ

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z copywriterem medycznym? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie teksty pisze copywriter medyczny?

Jako copywriter i content writer medyczny napiszę dla Ciebie artykuły blogowe, teksty do bazy wiedzy, artykuły branżowe na serwisy zewnętrzne, treści do ebooków.

Jak wygląda współpraca z copywriterem medycznym?

W odpowiedzi na przesłaną do mnie wiadomość e-mail otrzymasz plik z briefem. Bardzo proszę o jego wypełnienie i odesłanie. Zawrzyj w nim wszystkie istotne informacje dotyczące współpracy. Zapoznam się z nim i wrócę do Ciebie z wyceną pracy. Po podpisaniu umowy zabiorę się do pracy. Artykuły medyczne otrzymasz drogą mailową w ustalonym terminie.

Ile tekstów obejmuje współpraca?

Możesz zamówić pojedyncze teksty medyczne na stronę internetową lub umówić się ze mną na dłuższą współpracę, która obejmuje określoną liczbę artykułów w miesiącu. Pamiętaj, że deklaracja jest wiążąca dla obu stron - nie zamawiaj 10 artykułów, jeżeli nie zamierzasz tyle zlecać.

Czy copywriter medyczny robi poprawki?

Cena za artykuł medyczny obejmuje jedną poprawkę. Aby ich uniknąć, niezwykle ważne jest rzetelne wypełnienie briefu i przekazanie ważnych informacji drogą mailową. Po przesłaniu przeze mnie tekstu powinieneś się z nim zapoznać i zgłosić uwagi. Zwykle daję na to 5 dni roboczych.

Jak rozliczyć się z copywriterem medycznym?

Możemy współpracować w oparciu o umowę o dzieło, umowę zlecenie lub faktury wystawiane przez portal Useme.

Jak nawiązać współpracę z copywriterem medycznym?

Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę lub masz dodatkowe pytania, napisz wiadomość na adres hello@angelikajanowicz.pl

bottom of page